• Všetkým našim študentom - súčasným aj budúcim - želáme krásne prázdniny :-)
  • Preukážky na nový školský rok sa budú potvrdzovať od 27. augusta 2018 na sekretariáte školy v čase od 7:00 do 12:00. 
  • Mesto Liptovský Hrádok aj v tomto školskom roku ocenilo najlepších študentov a športovcov v rámci Záverečného koncertu Súkromnej ZUŠ. Za našu školu boli ocenení maturanti Peter Kiss a Daniel Lang zo IV.D. Video tu.
  • 13.6.2018 žiaci D. Joób, L. Hladký (II.C), K. Kubinová (I.D), N. Jakubčiaková (I.A) a T. Noris (I.C) reprezentovali našu školu v športovo - vedomostnej súťaži Župná Kalokaghatia. Aj napriek zraneniu jedného člena družstva obsadili výborné štvrté miesto. Za vzornú reprezentáciu školy ďakujeme. Foto tu.
  • Záujemcom o matematické alebo prírodovedné súťaže ponúkame  Matematický Klokan a LaBák
        Zoznam našich mediálnych prezentácií:  Smile  
 

 


generálny partner

www.eltek.com

partner

www.deltech.sk


partner

www.teslalh.sk


partner

www.hako.sk


partner

www.wegalh.sk


partner

www.ceragon.com

Dnes je:
Meniny má: Marcela

Blahoželáme!


ŽILINSKÝ
samosprávny kraj

zriaďovateľ

Študentský preukaz ISIC/EURO26
Učiteľský preukaz ITIC