Čo je nové..
Našla sa dievčenská čiapka,čierna púzdro  - pravdepodobne zo slúchadiel a púzdro s okuliarmi - info v kabinete LJ+ZE

Dňa 17.1.2017 nás na obvodnom kole Olympiády z anglického jazyka reprezentovala Gabika Gajdošová zo 4.C. Umiestnila sa na 1. mieste a postupuje na krajské kolo, ktoré sa uskutoční 14.2.2018 v Čadci. Blahoželáme. Foto tu.

21.12.2017
 
Víťazom školského vianočného turnaja v stolnom futbale sa stal tím III.D - (Ľuboš Benčo a Dominik Kerdík) , ktorý vo finále zdolal III.A -( Samuel Roštek a Matúš Lisý).  Na 3 mieste skončil dievčenský tím IV.C - (Romana Droppová a Andrea Volajová)
Za úspech turnaja  je zodpovedná táto partia: 
Izka Trepáčová, Denča Melišíková, Míšo Stromko, Maťo Kováč, Samo Roštek, Diana Brziaková, Zuzana Urbanová a Jana Lengyelová- organizácia 
Nicolas Bachan, Simona Michalíková - diplomy 
Milan Daniš, Zuzana Kiráľová a firma Wega LH - ceny pre víťazov 
Andrea Šingliarová, Martin Kuchárik, Nikolas Bachan, Roman Miča, Martin Královenský - propagácia

Ďakujeme aj všetkým zúčastneným tímom a blahoželáme víťaznej III.D. 


Pozrite si reportáž televízie Markíza o našom múzeu - ...pred koncom správ  Smile

Našli sme video o našom DOD Wink
 

 
Podľa portálu INEKO sme  ako škola obhájili 2. miesto v ŽSK medzi strednými odbornými školami.

Zoznam našich mediálnych prezentácií:  Smile
Liptov online - Prečítajte si o ďalšom úspechu Jána Makúcha - 4.C

Televízia L Hrádok - rozlúčka s maturantmi - tu
Televíne noviny Markíza - reportáž
Televízne noviny RTVS - reportáž
Nový čas - reportáž - pozerajte od 5. minúty   
Napísali o nás v TASR .... 

  

  
 
PDF Tlačiť
7.12.2017
Skvelé druhé miesto vybojovali naše dievčatá v okresnom kole vo futsale pre žiakov stredných škôl. Blahoželáme.

 
PDF Tlačiť
30.11.2017
naša škola organizovala krajské kolo Zenitu v elektronike, tu sú výsledky
Tešíme sa z víťazstva Damiána Fila - 4D a z 3.miesta Dušana Mičudu - 4A. Gratulujeme!
Na krajskom kole Zenitu v programovaní v Kysuckom Novom Meste sme dosiahli tiež pekné výsledky:
kategória Webdeveloper : 3. miesto Michal Staroň - 4D
kategória Grafik: 3. miesto: Nikolas Bachan - 3B
kategória Programovanie: 11. miesto Tomáš Gerát - 4B a 15. miesto Michal Kováčik - 4B
Gratulujeme a všetkým ďakujeme za vzornú reprezentáciu školy

 
PDF Tlačiť

5.12.2017
sme na našej škole v rámci Dňa otvorených dverí privítali a odsprevádzali 374 návštevníkov - máme nový rekord, ďakujeme organizátorom za perfektné zvládnutie tejto masy Wink Ak chcete vidieť, ako to prebiehalo, sledujte náš facebook - foto1 a foto2
 
PDF Tlačiť
22.11.2017

sa konala Olympiáda v slovenskom jazyku - školské kolo, foto tu.
 
<< Začiatok < Dozadu 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Dopredu > Koniec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL


generálny partner

www.eltek.com

partner

www.deltech.sk


partner

www.teslalh.sk


partner

www.hako.sk


partner

www.wegalh.sk


partner

www.ceragon.com

Dnes je:
Meniny má: Timotej

Blahoželáme!


ŽILINSKÝ
samosprávny kraj

zriaďovateľ

Študentský preukaz ISIC/EURO26
Učiteľský preukaz ITIC