nielen v elektrine je sila PDF Tlačiť
Nielen v elektrine je sila – v rámci grantového programu Žilinského samosprávneho kraja Vráťme šport do škôl  bol podporený náš projekt finančnou čiastkou 664 €.
Termín realizácie: Od júna 2009 do decembra 2009
Priebeh a spôsob realizácie projektu: Projekt bol zameraný na zlepšenie vybavenia posilňovne. Z grantového programu sme získali 664 € a z občianskeho združenia Emitor 200 €. Po zistení cien jednotlivých pomôcok sme sa rozhodli nakupovať cez internetový obchod najlacnejší šport a študijný materiál – knižky cez internetový obchod Martinus. Kúpili sme posilňovaciu vežu Poseidon, ergometer, stepper, 3 sady jednoručných činiek a dve knižky k problematike posilňovania. Športové zariadenie nám bolo dodané počas prázdnin, tak jeho zloženiu sa venoval prvý týždeň v školskom roku. Realizovali sa na tom študenti školského internátu a študenti 4.A. Od októbra sa na týchto športových pomôckach cvičí na hodinách telesnej výchovy a  na krúžku posilňovanie.
Samotná realizácia:Cieľovou skupinou projektu boli študenti  našej školy. Od  októbra začali cvičiť v doplnenej posilňovni študenti školského internátu v čase osobného voľna pod dohľadom vychovávateľov. Od októbra funguje aj krúžok posilňovania. Zvýšil sa počet študentov, ktorý sa do tohto cvičenia zapojili. Postupne zapájame na hodinách do posilňovania aj dievčatá. Chceme , aby sa naši študenti zapájali aj do súťaží organizovaných CVČ v Liptovskom Mikuláši a Liptovskom Hrádku.

Nielen v elektrine je sila – v rámci grantového programu Žilinského samosprávneho kraja Vráťme šport do škôl bol podporený náš projekt finančnou čiastkou 664 €.

Termín realizácie: Od júna 2009 do decembra 2009

Priebeh a spôsob realizácie projektu: Projekt bol zameraný na zlepšenie vybavenia posilňovne. Z grantového programu sme získali 664 € a z občianskeho združenia Emitor 200 €. Po zistení cien jednotlivých pomôcok sme sa rozhodli nakupovať cez internetový obchod najlacnejší šport a študijný materiál – knižky cez internetový obchod Martinus. Kúpili sme posilňovaciu vežu Poseidon, ergometer, stepper, 3 sady jednoručných činiek a dve knižky k problematike posilňovania. Športové zariadenie nám bolo dodané počas prázdnin, tak jeho zloženiu sa venoval prvý týždeň v školskom roku. Realizovali sa na tom študenti školského internátu a študenti 4.A. Od októbra sa na týchto športových pomôckach cvičí na hodinách telesnej výchovy a na krúžku posilňovanie.

Samotná realizácia:Cieľovou skupinou projektu boli študenti našej školy. Od októbra začali cvičiť v doplnenej posilňovni študenti školského internátu v čase osobného voľna pod dohľadom vychovávateľov. Od októbra funguje aj krúžok posilňovania. Zvýšil sa počet študentov, ktorý sa do tohto cvičenia zapojili. Postupne zapájame na hodinách do posilňovania aj dievčatá. Chceme , aby sa naši študenti zapájali aj do súťaží organizovaných CVČ v Liptovskom Mikuláši a Liptovskom Hrádku.

Posledná úprava Utorok, 01 December 2009 23:01
 


generálny partner

www.eltek.com

partner

www.deltech.sk


partner

www.teslalh.sk


partner

www.hako.sk


partner

www.wegalh.sk

Dnes je:
Meniny má: Beňadik

Blahoželáme!


ŽILINSKÝ
samosprávny kraj

zriaďovateľ

Študentský preukaz ISIC/EURO26
Učiteľský preukaz ITIC